Корзина пуста

Цікаве та пізнавальне про спецодяг

Спецодяг насправді має свою унікальну та цікаву історію.

Даний тип створювався тільки з однією метою (саме собою, спочатку): захистити організм людини від шкідливого впливу навколишнього середовища при проведенні робіт у дуже небезпечних умовах, а також праці при високих температурах, підвищеному забрудненні повітря. Але звідки родом цей важливий аксесуар?

2 вересня ще 1741 року за указом свавільної імператриці Анни Леопольдівни біля Російської імперії внесено зміни у роботу суконних, і навіть каразейних фабрик. Цей указ передбачав, що матеріал, необхідний виробництва, мав обов'язково заздалегідь заготовлятися. Указ передбачав, що такий матеріал мав вироблятися певної якості, він мав і суворо передбачені розміри. Співробітники з наказу імператриці зобов'язувалися ходити в однаковому їм всіх одязі (її, власне кажучи, видавали самі власники виробництва). Щоправда, видавався такий «аксесуар» аж ніяк не безоплатно: плата надані речі стягувалася із зарплати робітників.
Звичайно, представлена ситуація лише "зі скрипом" може характеризувати зазначені типи як спецодяг. Звісно ж, у порівнянні з нинішніми справжніми екземплярами вона виглядає досить примітивно. Проте, саме представлений тип став свого роду родоначальником усієї сучасного «спецгардероба».
У ті далекі часи такий аксесуар, до речі, називався "проодяг". Широке ж поширення вона змогла набути вже за часів Радянського Союзу: саме в цей період існували цілі спецкомплекси, які працювали над такою річчю, як пошиття спецодягу і у великих містах, а також у багатьох інших населених пунктах. А в 20-30 така річ і зовсім набула культового значення: вона стала вважатися свого роду символом особливого престижу. Що ж, саме в цей період подібні речі й стали асоціюватись із гардеробом, у якому працюють.
Нині перед нами просто неймовірно величезна кількість видів такого гардеробу. Це спецодяг, призначений для медичних працівників, робочий, а також корпоративний. Від неї залежить безпека, а також ефективність праці в будь-якій із сфер. А ось корпоративна служить не стільки для забезпечення станом захищеності, скільки просто служить певною «візиткою» компанії.
Якщо цей аксесуар буде дійсно якісним, то і робота, для якої він призначається, обов'язково виконуватиметься якісно. При цьому варто відзначити, що запорукою успіху кожного підприємства та компанії стають саме такі костюми з логотипом, замовити які необхідно не тільки для роботи, але і для багатьох інших цілей. До якості матеріалу, виготовлення такого елемента справжньої економічної діяльності ставляться настільки уважно. Існує величезна кількість критеріїв, яким повинен відповідати дійсно якісний та корисний одяг: зручність, простота, комфортність, зносостійкість, відмінність – словом, тільки в даному випадку можна сподіватися на успішну реалізацію виробленого на виробництві товару.
ТОВ "Проспероус" завжди готові запропонувати Вам якісний корпоративний робочий одяг, який виробляє на власному виробництві. Застосовуємо тканини гарного складу, ставимо міцні нитки. У нашому спецодязі Ви почуватиметеся комфортно та представно.
Замовити можна на адресу: м. Суми, Покровська площа, 13. Тел. (0542) 787-548, 787-549, (066) 00 25 928

Перед покупкою одягу, що утеплює, уточнюйте у виробника щільність синтепону у виробі!

Правильний вибір допоможе визначити, чи захистить вона робітників від переохолодження в сильний мороз!

Пропонуємо заздалегідь забезпечити робітників утепленим спецодягом!
ТОВ "Проспероус" в утеплених куртках використовує синтепон пл. 300

Спецодяг, що утеплює, в наявності на складі!

м. Суми, Покровська площа, 13. Тел. 066 084 83 71, 0542 787-548, 787-549

Каталог сайту